TC Electronic BH550 wzmacniacz basowy

Nowy produkt

Wzmacniacz basowy TC Electronic BH550

Więcej szczegółów

Towar na zamówienie

2 214 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Producent TC Electronic
Konstrukcja Tranzystor / Cyfra
Typ wzmacniacza Head
Moc 550W

Więcej informacji

TC BH550 to wzmacniacz perfekcyjny

Nowy wzmacniacz basowy BH550 posiada wszystkie cechy uwielbianego przez basistów, oryginalnego modelu BH250, a do tego jeszcze więcej funkcji, dzięki którym ten, innowacyjny wzmacniacz stał się jeszcze bardziej nowoczesny. Dostajesz więcej mocy, więcej dynamiki i więcej niesamowitych funkcji – bez żadnych kompromisów. Wszystko w bardzo lekkiej obudowie znanej z poprzedniego modelu. Wisienką na tym torcie jest inteligentna sekcja EQ oraz wbudowany tuner. Dobrze wiesz, że to oznacza... absolutną rozkosz brzmieniową!

• TonePrint na pokładzie – pełny dostęp do świata sygnowanych efektów,  
• Bardzo lekka konstrukcja,
• 550 W czystej mocy.

TonePrint: Kreatywność pod pełną kontrolą
Twoich pomysłów już nigdy nie będą ograniczać jakieś-tam, gotowe zestawy efektów. Dzięki innowacyjnej technologii TonePrint sam zaprojektuj swój wzmacniacz. Jeżeli na następny koncert potrzebujesz klasycznego flangera i lampowego przesteru TubeDrive, a może kompresora i chorusa na występy z zespołem funkowym, załaduj te efekty do wzmacniacza - po prostu. Brzmi to może surrealistycznie, ale uwierz, to jest naprawdę TAK proste! TonePrint to także sygnowane efekty tworzone przez najbardziej niesamowitych basistów na świecie, takich jak Victor Wooten, Duff McKagan, Nathan East i wielu innych. Programy TonePrint dostępne są za darmo – za pośrednictwem twojego smartfona – a 2 komórki na efekty TonePrint we wzmacniaczu pozwalają na praktycznie nieskończone eksperymenty dźwiękowe.

Sztuka. Tam, gdzie design spotyka się z technologią.
Czasy, gdy basista był cichym gościem, gapiącym się na własne buty i zapuszczającym korzenie z boku sceny dawno minęły. Współczesnych basistów cechuje ekspresja, są wszechstronni i głośno walczą o swoje miejsce w blasku reflektorów. TC Electronic nadąża za potrzebami miłośników dolnego pasma dostarczając im wzmacniacz BH550, który spełnia wszelkie pragnienia basistów. Te życzenia to lekka, łatwa w transporcie konstrukcja, zabójcza sekcja korekcji i nieskończone horyzonty brzmieniowe dzięki efektom TonePrint – no i jeszcze pokładowy tuner. Ten wzmacniacz, tak jak ty, narodził się po to, aby dawać czadu!

Brzmienie prosto z serca
Nie wiemy, do jakich tajemnych szkół magii basowej uczęszczali projektanci tego sprzętu, ale trzeba przyznać, że wiedzą, jak to ma zagrać! Dostępna w BH550 inteligentna sekcja EQ przekracza prędkość na każdym zakręcie trasy prowadzącej do ideału brzmienia. Niepozornie prosta, cztero-punktowa regulacja skrywa perfekcyjnie dobrane do basu zakresy częstotliwości. Bez względu na to, czy lubisz przyjemnie skoncentrowane brzmienie, tłuste i mocne, albo jasne i wypełnione najwyższymi częstotliwościami, regulacją barwy w BH550 stłumisz lub podbijesz dokładnie takie częstotliwości, jakich potrzebujesz. To oznacza, że w każdym ustawieniu, zawsze zabrzmisz na najwyższym poziomie!

Więc co my tu mamy?
BH550 zapewnia idealnie proporcje wagi i mocy, intuicyjną regulację, efekty TonePrint i pokładowy tuner, które czynią z niego doskonały wzmacniacz dla niemal każdego basisty.

Tuner basowy
Niezwykle precyzyjny tuner pokładowy masz zawsze pod ręką. Tuner jest zawsze aktywny, więc na bieżąco możesz sprawdzić czy gitara stroi czy nie stroi. Z zakresem częstotliwości obejmującym również 6-strunowe gitary basowe, masz zawsze pewność, że wszystkie, najniższe dźwięki stroją jak należy.

Wyjście symetryczne
Używaj wyjścia symetrycznego, aby wysłać sygnał do wzmacniacza mocy lub podać go realizatorowi dźwięku na koncertach. W studiu nagrań to wyjście przyda się, gdy wykorzystujesz BH550 w roli wysokiej klasy preampu basowego, ze wszystkimi możliwościami regulacji barwy i funkcjami TonePrint. Możesz wysłać sygnał w punkcie “przed” wzmacniaczem, aby uzyskać kompletnie czyste, bezpośrednie brzmienie, lub ‘po”, aby nasycić dźwięk charakterem wzmacniacza.

Plug & Play
Podłącz swój telefon, odtwarzacz MP3 lub podobny i graj do ulubionych utworów. Wystarczy, że podłączysz sprzęt do wejścia AUX i możesz zaczynać próbę łącząc ulubione dźwięki z własnym brzmieniem basu!

Koncerty po nocy
Jeżeli lubisz grać do późna w nocy, podłącz parę słuchawek, aby dźwięk nie był słyszalny na zewnątrz. Graj i ćwicz, zapewniając jednocześnie błogi spokój rodzinie i sąsiadom.

Twoja wizja, twoje brzmienie
BH550 posiada szeroki zestaw efektów TonePrint, takich jak Chorus, Flanger, Vibrato, Octaver, oraz specjalne efekty SpectraComp i BassDrive – wszystkie mają zabójcze brzmienie! Efekty TonePrint udało się nawet połączyć, więc możesz cieszyć się mocą dwóch programów TonePrint w jednym!

Niesamowite częstotliwości
Wyciszaj lub podbijaj różne częstotliwości. Charakterystyka wyjątkowo precyzyjnego układu korekcji została dobrana specjalnie dla brzmień basowych.

TC BH550 – najważniejsze informacje

  • Lekki i przenośny,
  • Inspirujący– sygnowane efekty basowe TonePrint®,
  • Efekty TonePrint – dwie, przełączane instancje efektów TonePrint,
  • Tuner basowy na pokładzie,
  • Inteligentny układ korekcji barwy.

Reviews

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Write a review

TC Electronic BH550 wzmacniacz basowy

TC Electronic BH550 wzmacniacz basowy

Wzmacniacz basowy TC Electronic BH550