PreSonus AudioBox iTwo interface

Nowy produkt

Interface PreSonus AudioBox iTwo

Więcej szczegółów

Towar na zamówienie

525 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Producent PreSonus

Więcej informacji

Wierność dźwięku na każdej platformie
Interfejsy audio AudioBox iOne i iTwo to doskonała propozycja dla podróżujących muzyków, sound designerów i osób tworzących podkasty. Zapewniające wysokiej klasy brzmienie interfejsy czerpią zasilanie przez USB 2.0 i współpracują z komputerami Mac®, PC oraz Apple iPad®. Nieduże, solidnej konstrukcji interfejsy audio rejestrują dźwięk w jakości 24-bity/96 kHz i posiadają wydajne przedwzmacniacze mikrofonowe w klasie A. W zestawie znajduje się uniwersalny i prosty w obsłudze program wielośladowy Studio One® Artist dla komputerów Mac i Windows oraz aplikacja Capture™ Duo do nagrywania dźwięku przy pomocy iPada.

Doskonała integracja z oprogramowaniem – tego oczekujesz od PreSonusa!
PreSonus słynie z rozwiązań polegających na pełnej integracji sprzętu i oprogramowania – AudioBoxy z serii „i” nie są wyjątkiem. Oczywiście otrzymasz w zestawie program Studio One Artist. Ale to nie wszystko!

Studio One Artist pozwala Ci skupić się na muzyce
Tak jak wszystkie interfejsy i cyfrowe miksery PreSonusa, AudioBox iOne oraz i Two dostarczane są z uznaną, wszechstronną aplikacją do nagrywania i produkcji dźwięków na komputerach z systemem Mac i Windows - Studio One Artist. Studio One to program bardzo łatwy w obsłudze. Aplikację cechuje przejrzysty, czytelny interfejs użytkownika dostępny w jednym oknie. Program posiada też wygodną przeglądarkę plików z funkcją przeciągnij-i-upuść. W rezultacie, swoje pomysły muzyczne możesz szybko rejestrować nie tracąc czasu na kwestie techniczne. Zadania, które w innych programach DAW wymagają kilku kroków w Studio One wykonasz w jednym albo dwóch ruchach.

Ponadto Studio One Artist posiada bogaty zestaw profesjonalnej jakości wtyczek, instrumentów wirtualnych, brzmień, sampli i loopów. Jeśli chcesz jeszcze więcej, skorzystaj z korzystnej oferty rozszerzenia programu do wersji Studio One Producer i Professional.

Nagrywaj także na iPada!
Studio One Artist to znakomity program dla komputerów z systemami Mac i Windows, ale pewnie chcesz nagrywać także za pomocą swojego iPada. Do tego właśnie służy bezpłatna aplikacja Capture™ Duo - dwuścieżkowy program do nagrywania dźwięku na iPadzie. Bazujący na programie do rejestracji na żywo PreSonus Capture dla mikserów StudioLive, Capture Duo umożliwia nagrywanie dwóch ścieżek stereo z użyciem interfejsów AudioBox iOne lub iTwo, bądź innego interfejsu obsługującego format Core Audio dla iPada, ale także poprzez mikrofon pokładowy dostępny w tablecie.

Ponieważ program skonfigurowano do pracy z interfejsami AudioBox serii “i” [działają w trybie class-compliant z iPadem, więc nie potrzebujesz żadnych sterowników] po prostu podłącz AudioBox iOne lub iTwo do iPada, uruchom Capture Duo, i możesz zacząć nagrywanie.
Jeśli dwie ścieżki to za mało, nie martw się! Wejdź do App Store i kup niedrogą aplikację wielościeżkową Capture dla iPada. Z Capture dla iPada, możesz zarejestrować do 32 ścieżek w jakości 24-bity/96 kHz!

Nagraj na iPada i przesyłaj do Studio One - bezprzewodowo!
Tak, dobrze czytasz! Z Capture Duo lub Capture dla iPada i interfejsem AudioBox z serii “i” możesz nagrać dźwięki na iPada, a następnie bezprzewodowo przesłać swoje ścieżki bezpośrednio z iPada do Maca lub peceta z aplikacją Studio One. W komputerze możesz już edytować, poprawić brzmienie, robić dogrywki i miksować korzystając ze światowej klasy programu wielościeżkowego, jakim jest Studio One.

Pewnie już wiesz, że taka, pełna integracja sprzętu i oprogramowania pomaga osiągnąć muzyczne cele w sposób niemożliwy przy korzystaniu tylko z samego sprzętu albo programów. W przypadku AudioBoxa iOne lub iTwo, Capture Duo/Capture dla iPada, oraz Studio One, urządzenia i aplikacje programowe tworzą jeden, zintegrowany system, w którym możesz nagrywać i produkować swoją muzykę zawsze i gdzie tylko chcesz.

Od pierwszej zagrywki do wydawnictwa w Nimbit®
Gdy skończysz miksować swoje dzieła pora pokazać je światu – zrobisz to przez swoje konto na Nimbit Free! Nimbit to wiodący serwis pozwalający dotrzeć Ci prosto do fanów; możesz w nim sprzedawać muzykę i akcesoria przez atrakcyjne witryny w serwisach Facebook, Jango Internet Radio, PledgeMusic i na swojej własnej stronie internetowej. Nimbit jest międzynarodowy, więc możesz wybrać język dla swojej witryny i przyjmować płatności w walutach z całego świata.

Nimbit został tak zaprojektowany, że program zajmuje się tym, co najważniejsze - Ty możesz skupić się na swojej muzyce i fanach. Program zajmuje się całym procesem płatności z twojej sprzedaży a, jeśli chcesz, możesz zlecić w Nimbit również magazynowanie i dostarczanie fizycznych towarów. A to dopiero niektóre z możliwości tego serwisu.

Kiedy Nimbit już będzie dla Ciebie pracował, naturalnie musisz sprawdzać jak ci idzie. Wejdź do głównego panelu Nimbit Dashboard i tam znajdziesz dane dotyczące sprzedaży detalicznej, a także ilości zdobytych fanów. To wszystko znajdziesz w jednym miejscu, na stronie startowej Studio One.

Dane techniczne

Wymagania systemowe

Minimalne wymagania dla systemu komputerowego przy współpracy z interfejsem AudioBox iOne oraz AudioBox iTwo.
Windows
• Windows® 7 x64/x86 SP1, Windows 8 x64/x86 lub nowszy,
• Procesor Intel Core Duo [zalecany Intel Core i3 lub lepszy],
• Pamięć RAM 4 GB [zalecane 8 GB lub więcej].

Mac
• Mac® OS X 10.7.5 lub nowszy,
• Procesor Intel® Core™ Duo [zalecany Intel Core i3 lub lepszy],
• Pamięć RAM 4 GB [zalecane 8 GB lub więcej].

Systemy Mac i Windows
• Port USB 2.0,
• Połączenie z Internetem do rejestracji i ściągnięcia dołączonego oprogramowania,
• Szczególnie zalecany wewnętrzny lub zewnętrzny dysk twardy 7200 RPM,
• Monitor o rozdzielczości przynajmniej 1280x800.
    
Apple iPad
• iPad Air, iPad mini z wyświetlaczem Retina, iPad [4 generacji], iPad mini, iPad [3 generacji], iPad 2,
• iOS 7.0.1 lub wyższy.

Minimalne wymagania systemowe mogą się różnić dla programów DAW innych niż Studio One. Moc obliczeniowa procesora, dostępna ilość pamięci RAM oraz rozmiar i prędkość dysku twardego będą miały decydujący wpływ na wydajność systemu nagrywającego. Im mocniejszy system [szybszy procesor i więcej RAMu] tym niższy będzie poziom latencji [opóźnienia sygnału] przy odsłuchu sygnałów audio i MIDI. Ekran monitora, zarówno dla systemów Mac i PC powinien mieć nie mniejsza rozdzielczość niż 1024x768 pikseli.

 

AudioBox iOne

AudioBox iTwo

Przedwzmacniacz mikrofonowy

Typ złącza

 

XLR żeńskie, symetryczne

XLR żeńskie, symetryczne

Pasmo przenoszenia [±3.0 dB]

10 Hz - 40 kHz

10 Hz - 40 kHz

Impedancja wejściowa [symetrycznie]

1.200 Ω

 

1.200 Ω

 

THD+N [nieważ, 1 kHz @ +4 dBu Output, jedn. wzm.]

< 0.008%

< 0.008%

S/N Ratio [jedn. wzm., Ref. = +4 dBu, 20 Hz-22 kHz]

> 95 dB

 

> 95 dB

 

Współczynnik CMR [1 kHz, wzm. 52 dB]

> 65 dB

 

 

Zakres regulacji Gain [± 1 dB]

od 0 dB do 52 dB

od 0 dB do 52 dB

Maks. poziom wejściowy [jednolite wzm. 1 kHz @ 0.5% THD+N]

+10 dBu

 

+10 dBu

Zasilanie fantomowe [±2 V DC]

+48 V DC

+48 V DC

Wejście liniowe

Typ

 

¼” TRS, żeńskie, symetryczne

¼” TRS, żeńskie, symetryczne

Impedancja wejściowa

10 kΩ

10 kΩ

Wejście instrumentalne

Typ

 

¼” TS, żeńskie, niesymetryczne

¼” TS, żeńskie, niesymetryczne

Impedancja wejściowa

1 MΩ

1 MΩ

Wyjścia liniowe

Rodzaj

¼” TRS, żeńskie, symetryczne

¼” TRS, żeńskie, symetryczne

Impedancja wyjściowa

51 Ω

51 Ω

Wyjście słuchawkowe

Rodzaj

 

¼” TRS aktywne stereo

 

Maksymalny poziom wyjść.

 

60 mW/ch. @ obciąż. 60Ω

60 mW/ch. @ obciąż. 60Ω

Pasmo przenoszenia [±1,0 dB]:

 

20 Hz – 30 kHz

 

20 Hz – 30 kHz

 

Wejście/wyjście MIDI

Rodzaj

 

Dwa 5-pinowe gniazda DIN

Tor cyfrowy

Dynamika konwersji AC [A-waż., 48 kHz]

105 dB

105 dB

 

Dynamika konwersji CA [A-waż., 48 kHz]

105 dB

 

105 dB

 

Rozdzielczość bitowa

24

24

Poziom referencyjny dla 0 dBFS

+10 dBu

+10 dBu

Częstotliwości próbkowania [kHz]

44.1, 48, 88.2, 96

44.1, 48, 88.2, 96

Zasilanie

przez USB

przez USB

Budowa

Wysokość

43.5 mm

43.5 mm

Głębokość

135 mm

135 mm

Szerokość

150 mm

192 mm

Waga

0.62 kg

0.62 kg

Reviews

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Write a review

PreSonus AudioBox iTwo interface

PreSonus AudioBox iTwo interface

Interface PreSonus AudioBox iTwo