KORG Rimpitch RP-G1 Tuner do gitary akustycznej Zobacz większe

KORG Rimpitch RP-G1 Tuner do gitary akustycznej

RIMPITCH/RPG1

Nowy produkt

79 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Producent Korg

Więcej informacji

Tunery typu clip-on stały się standardem w strojeniu akustycznych gitar. Jednak niektórzy gitarzyści nie czują się z tym komfortowo, ponieważ nie są w stanie precyzyjnie odczytać wartości tunera. Dzięki nowemu innowacyjnemu rozwiązaniu KORGA- tunerowi Rimpitch możesz swobodnie obserwować tuner pod bardzo dogodnym kątem. Dzięki kompaktowemu rozmiarowi i dyskretnemu mocowaniu, tuner jest prawie niezauważalny. Musisz się o tym przekonać!

Aby korzystać z Rimpitcha, wystarczy podłączyć go w dolnej części otworu rezonansowego. To rozwiązanie umożliwi odczyt wartości tunera z możliwie najwygodniejszej pozycji i najkrótszego dystansu. Tuner jest również bardzo dyskretny ponieważ jest zamocowany tak, że widzi go tylko muzyk grający na instrumencie i jest niezauważalny przez publiczność. A dzięki temu, że może pozostać zaczepiony do gitary, również w kejsie podczas transportu, jego przechowywanie jest bardzo wygodne.

Rimpitch może być zainstalowany w szeregu gitar akustycznych z okrągłymi otworami, o średnicy 100 mm (± 3 mm). Zaczep zapobiega odczepianiu Rimpitch-a, zapewnia jego stabilność i chroni od upadku do wewnątrz gitary, a guma ochronna zapewni, że instrument nie zostanie porysowany. Pickup piezo szybko i precyzyjnie wykrywa wysokość dźwięków poprzez wibracje korpusu gitary. A diody LED zapewniają doskonałą widoczność nawet w ciemnych pomieszczeniach.

Zakres: E2 (82,41 Hz) - E7 (2637,02 Hz)
Dokładność: +/- 1 cent
Częstotliwość: 440 Hz
Wymiary: 79 x 32 x 17 mm
Waga: 13 g (razem z baterią)

Reviews

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Write a review

KORG Rimpitch RP-G1 Tuner do gitary akustycznej

KORG Rimpitch RP-G1 Tuner do gitary akustycznej