TC Electronic PolyTune 2 Noir tuner Zobacz większe

TC Electronic PolyTune 2 Noir tuner

Nowy produkt

Tuner podłogowy TC Electronic PolyTune 2 Noir

Więcej szczegółów

Towar na zamówienie

400 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Producent TC Electronic

Więcej informacji

Dostrojony do perfekcji. Wyjątkowo kompaktowy tuner polifoniczny

Pierwszy PolyTune Noir udowodnił, że tuner o kompaktowej konstrukcji i eleganckim czarnym wyglądzie. może być świetny. Teraz wracamy z nowym PolyTune 2 Noir, aby ponownie wstrząsnąć pedalboardami na całym świecie! Połącz nowy, super jasny wyświetlacz z wyjątkowo dokładnym tunerem stroboskopowym oraz przełomowym trybem polifonicznym i otrzymasz najbardziej innowacyjną technologię strojenia, spakowaną w malutkiej obudowie, pomalowanej na najlepszy kolor ze wszystkich - czarny. Strojenie nigdy nie było bardziej rockandrollowe!

Dostrojony do Twojego pedalboardu
Posiadanie nastrojonego instrumentu jest bez wątpienia najważniejszą rzeczą w muzyce, ale to nie oznacza, że tuner musi zabierać dużo cennego miejsca w pedalboardzie. W przypadku PolyTune 2 Noir nie otrzymujesz małego tunera, otrzymujesz NAJMNIEJSZY polifoniczny tuner na świecie! Zatem oprócz superszybkiego i dokładnego tunera dostajesz także więcej miejsca na więcej sprzętu. Ta kostka ciągle daje Ci coś nowego.

Światło, które prowadzi
Zmieszczenie naszej nagradzanej technologii PolyTune w tej małej obudowie to nie wszystko - zdołaliśmy także umieścić w Noiraturowym wyświetlaczu 109 ultrajasnych diod LED, zapewniających natychmiastową i czytelną informację o tym, czy Twój instrument stroi, czy nie, niezależnie od panujących warunków. Wiesz dobrze, co to oznacza - mniej czasu na strojenie, a więcej na dawanie czadu!

Kieszonkowa precyzja
Przenosząc nasz ultra precyzyjny chromatyczny tuner stroboskopowy z PolyTune 2 do wyjątkowo kompaktowej obudowy, zadziwiliśmy nawet samych siebie! Otrzymujesz precyzję strojenia na poziomie +/-0,1 centa, co w technicznym bełkocie oznacza "O kurczę, ale precyzja!". Niezależnie od tego, czy potrzebujesz szybko się nastroić na scenie, czy ustawić intonację z niesamowitą precyzją - PolyTune 2 Noir sprawdzi się w każdej sytuacji.

Przepustka za kulisy - pełen dostęp
PolyTune 2 Noir posiada wiele fajnych funkcji, których celem jest bezzwłoczne przechodzenie ze strojenia do grania.
PolyTune: Szarpnij struny - Nastrój - Graj!
PolyTune® jest pierwszym na świecie tunerem polifonicznym - wiele patentów, absolutny zwrot w dziedzinie strojenia, który pozwala Ci na natychmiastowe sprawdzenie stroju wszystkich strun na raz, WSZYSTKICH strun na raz. Cóż jeszcze możemy dodać: PolyTune to same zalety!

Siła stroboskopu
Tuner stroboskopowy w PolyTune 2 Noir jest superdokładny i superszybki. Strój swoje instrumenty z chirurgiczną precyzją i oszołamiającą prędkością. Brzmi nieźle, prawda? Mówimy o precyzji strojenia +/-0,1 centa, jeśli nie za bardzo wiesz, co to znaczy, to uwierz nam - są na świecie mniej precyzyjne zegary atomowe.

Rozświetli Twój dzień
Wyświetlacz w PolyTune 2 Noir jest wystarczająco jasny, aby był widoczny z kosmosu, ale czujnik światła w PolyTune 2 Noir dba o dostosowania właściwej jasności do otoczenia. Skutek? Dobra i niemęcząca wzroku widoczność, niezależnie od sytuacji, w której się znajdujesz.

Chromatyczny mistrz
Obok trybów polifonicznego i stroboskopowego PolyTune 2 Noir posiada także tuner chromatyczny, który w oparciu o najlepszą obecnie dostępną technologię działa ze zdumiewającą dokładnością 0,5 centa.

True Bypass
True bypass pozwala zachować Twoje oryginalne brzmienie, o które tak bardzo dbasz, kiedy tuner jest wyłączony. Pozawala także na ciche strojenie po włączeniu tunera.

Pamięć absolutna
PolyTune 2 Noir zapisuje wszystkie Twoje preferencje. Od częstotliwości referencyjnej po tryb strojenia - PolyTune 2 Noir zapamięta te ustawienia nawet po odłączeniu zasilania. Wystarczy, że wprowadzisz te ustawienia tylko raz.

Tuning Magnet
Funkcja ta spowalnia wskazówkę, kiedy zbliżasz się do właściwej wysokości dźwięku, znacznie ułatwiając i przyspieszając strojenie.

MonoPoly
MonoPoly to nowa, zdumiewająca technologia, która rozpoznaje czy grasz na jednej, czy na kilku strunach, i natychmiast przechodzi w odpowiedni tryb strojenia: polifoniczny lub monofoniczny.

PolyTune 2 Noir - podsumowanie
- PolyTune® - strojenie wszystkich strun jednocześnie
- Nowy chromatyczny tuner stroboskopowy - dokładność strojenia 0,1 centa
- Nowy, bardzo jasny wyświetlacz LCD z czujnikiem natężenia światła
- Tryby strojenia Drop-D i capo
- True bypass z cichym strojeniem
- Wyjście zasilania DC dla innych kostek
- Mocowanie do pedalboardu - 3M Velcro
- Kompaktowe rozmiary

Reviews

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Write a review

TC Electronic PolyTune 2 Noir tuner

TC Electronic PolyTune 2 Noir tuner

Tuner podłogowy TC Electronic PolyTune 2 Noir